Kartonpiyer Dökümü nasıl yapılır video izle

eros de amor

Kartonpiyer dökümü nasıl yapılıyor ? sorusuna yanıt olarak sizler için videolu bir anlatım hazırladık. Son günlerde sizlerden gelen şikayetler üzerine kartonpiyer hakkında yeterli bilgiye ve ustalık konusunda henüz eğitimini almadan bu işe başlayan arkadaşlar işi tam olarak yapmadığından veya eksik malzeme kullanımından dolayı müşteriler büyük zararlar görmektedir. Müşteri olarak evinize kartonpiyer yaptırmadan önce lütfen işi verdiğiniz ustanın referanslarına yaptığı çalışmaları görünüz. Çünkü piyasada 1-2 çalışıp ben ustayım diye iş alan bilinçsiz kişilerin yaptığı kartonpiyerler bir sene geçmeden düşebiliyor çatlayabiliyor. Doğru malzeme kullanılarak üretilen kartonpiyer doğru işçilik ile montaj edildiğinde düşme riski ortadan kalkmış olacaktır.

, ,
One comment to “Kartonpiyer Dökümü nasıl yapılır video izle”
  1. iyi günler .amerikan kapılarımı krem rgndineen kahve rengine dönüştürmek istedik ama boya katoloğındaki gibi ren olmadı . kiremit rengi oldu . tekrar beyaz renge nasıl dönüştürebilirm . yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?