Polistren Tuğla Kaplama

eros de amor

Merhaba arkadaşlar bu yazımda evlerinizde ısı yalıtımını sağlamak için her türlü yapıya rahatça uygulayabileceğiniz Tuğla Kaplama ürünlerinden bahsedeceğim. Tuğla kaplama ürünleri yüksek yoğunluktaki, beyaz renkli XPS (ekstrude polistren) den üretilmektedir. Binanıza uyguladığınızda yaklaşık % 40-50 arasında ısı tasarrufu sağlarsınız. Ayrıca binanıza hoş görünümüyle kişilik kazandıracak ve değerini arttıracaktır. İşçiliği oldukça basit olan Tuğla kaplamalarını isterseniz kendinizde uygulayabilirsiniz. 20 yıl garantili tuğla kaplamalarını istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

, , ,
6 comments to “Polistren Tuğla Kaplama”
 1. Sevgili Ali usta,DEPRON ısıyalıtım malzemesinin üstüne hiçbir sıva işlemi yapmadan üstüne direk boya yapmak istiyorum.Yaptığım iş tavanda olduğu için hangi tavan boyası kullanabilirim.yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder,saygılar sunarım.

 2. Ben de evimde benzer bir tuğla kaplama uygulaması yaptırdım. Ancak zaman içerisinde harç, su vb. nedeniyle lekelenmeler oldu. Kaplama tuğlanın boyanabileceğini söylemişsiniz. Ne tür bir boya uygulanabilir hatta marka da verebilirseniz çok sevinirim.

 3. Sevgili Kenan bey

  Melesef şuan için sadece İstanbul’da hizmet verebilmekteyiz. Size bu konuda yardımcı olmak isterdim fakat iskenderunda size yardımcı olacak bir meslektaşımız yok. Bu hafta içinde size yakın bir ilde ikamet eden bir usta araştırması yapıp size dönüş yapacağım. Resimleri iletişim sayfasındaki email adresinden gönderebilirsiniz.

  Saygılarımla Ali Usta

 4. Sayın Yetkili,

  İskenderun’da yeni açılmakta olan alış beriş merkezindeki lokantamız için ekte resimlerde görüldüğü gibi tuğla kaplama (eskitme beyaz) yaptırlıacaktır. Ekte 1/100 projelendirilmiş, 150 m2 lik restoran için çözüm öneriniz ve birim alan maaliyetleri ile ilgili teklifiniz beklediğimi ifade etmek istiyorum. buradan resim gönderemedim. Sitenizden deneyeceğim
  Saygılarımla

 5. selam ben yeni inşaat yaptırıyorum dış cephe tugla kaplama fiyatları ne kadardır acaba m2 acele aydınlatırsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?