Stropiyer Montajı Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım

strafor Stropiyer montajını dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Sizlere nasıl montaj yapılacağını anlatacağım. İlk önce malzemelerden başlayalım. Metre, Spatula, yapıştırıcı, kalem ve stropiyer kesme aparatı bütün ihtiyacımız olanlar bunlar. Montaja başlamadan önce uygulama yapacağımız duvarın temiz ve düzgün olmasına dikkat ediniz.  Montaj işlemi aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Takıldığınız ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum göndererek sorabilirsiniz mutlaka cevaplarım.Yapıştırma işlemi bittikten sonra 3-4 saat yapıştırırcının tam olarak kurumasını bekledikten sonra plastik boya ile boyayabilirsiniz.

stropiyer

eros de amor

stropiyer-1

stropiyer-2

stropiyer-3

stropiyer-4

stropiyer-5

stropiyer-6

stropiyer-7

, , , ,
163 comments to “Stropiyer Montajı Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım”
  1. Bizim milletimiz rabbena hep bana diyor hiç hak hukuk helal haram alın teri vicdan muhasebesi yapmıyor yapılacak iş ve işin emek zahmetini düşünen yok laf ile söylemek kolay da işi yapan kişiye hak veren yok ekmek parası için helal yönden kazanmaya çalışan ustalar zaten işçilikten fiyat düşüyor iş veren ise utanmasa üste ücret isteyecek ne ala memleket

  2. Hatice hanım adam araba ile gelcek mazot yakacak, kendi el aletlerini kullanacak bunların aşınma eskime ömrünü ekleyin, Malzemeleri çuval alçıyı evinize kadar taşıyacak, yada malzemeleri alıp gelecek onada mazot yakacak. Yanına bir adam getirecek onu almaya evine gidip kapısından alacak, ona en az 100 lira verecek, yemek masrafı olacak. Bir saatlik iş mi yaptırıyorsunuz ki ustaya 200 lira teklif ediyorsunuz. Amele pazarına bir gidin bakalım adamlar ne istiyorlar. İşçi bulmak ve çalıştırmak okadar kolaymı. Siz lüksünüz için iş yaptırmak istiyorsunuz ama ustanın emeğinden kesiyorsunuz. Size ben en az olabilecek fiyatı söyleyim de ustanıza ayıp etmeyin. 150 lira yardımcının yevmiyesi 250 ustanın yevmiyesi 100 araç yakıt ve el aletlerinin yevmiyesi. Toplam 500 Lütfen geçimini bu işlerle emekle, alınteri ile, bileğinin gücü ile kazanan insanlara biraz saygılı olalım ve emeklerini kesmeyelim.

  3. toplam 32 metre köpük stropiyer yapıştırılacak 14 metrelik kısıma perdelik de yapışacak. 800 lira istediler ben çok fazla buldum fiyatı.
    malzeme 100 lira civarında tutar, 200 lira da işçilik 300 lira vermeyi uygun buluyorum ne dersiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?