Stropiyer Fiyatları Stropiyer Modelleri

stropiyer Teknolijinin ilerlemesi ile birlikte Alçı ile üretilen Kartonpiyer lerde tarih oluyor. Stropiyer yani Strafaor sıkıştırılmış ve sertleştirilmiş Polistiren set köpükden yapılan stropiyer sayesinde evlerimiz kirlenme den ve kurulu düzeniniz değiştirmeden çok kolay montajını kendiniz dahil yapabilirsiniz. Alçı Kartonpiyer yaptıranlar çok iyi bilirler ustalar her ne kadar temiz çalışsada tüm ev baştan aşağı batıyordu oysaki Strapiyer de ise tam tersi durum söz konusudur. İsterseniz montajınıda kendiniz yapabilirsiniz.  Fiyat olarak da çok daha ucuzdur aradaki farkı fiyat listesini kıyaslayarak karşılatırabilirsiniz.

eros de amor

stropiyer fiyatları

 • STROPİYER DÜZ (12’LİK)  140 cm 2,85  TL.
 • STROPİYER DES (10′ LUK)  140 cm 2,55  TL
 • STROPİYER DÜZ ( 5’LİK )  200 cm 3,00  TL
 • B.YAPRAK GÖBEK  50cm 4,00 TL
 • BÜYÜK ÇERÇEVE  55X65 cm 6,50 TL
 • STROPİYER YAPIŞTIRICI  2.5 Kg  4,00  TL

stropiyer fiyatları,stropiyer fiyat listesi,stropiyer fiyat

, , , , ,
7 comments to “Stropiyer Fiyatları Stropiyer Modelleri”
 1. syn yetkili,

  karton piyer mi stopiyermi yaptırmalı teşekkürler iyi çalışmalar,

 2. dış çephe kaplaması yapıyorum stropiyer fiyatları ve tavan kaplama fiyatlarını iskonto oranları metre tül olarak kaplamada m2 olarak bildirirseniz sevinirim

 3. Got your information from the web that you are doing business of decorative product in your country, so I believe that you are in need of this. This is Jack Guan frome SHANGHAI ECHAU INDUSTRIES CO.,LTD Shanghai, China.
  We are a specialized manufacturer & exporter of polystyrene constructive mouldings and decorative mouldings. We are dedicate to recycling plastic scraps and materials into fancy wall decoration products, which simplify the traditional working procedures by using wood. They are not only more effective &cost saving, but also was waterproof, fire-proof, mothproof, wear-proof, durable and environmental-friendly and can be nailed, sawed and shaped. What’s more, we can make the apparence of our product being high imitated of wooden. Why still Live in the wooden times?
  Our products are mainly Architecture products, like Baseboard, Crown moulding, Wallbase, Cornices, Dado Rails, Skirtings, Window Boards and Architrave et. If needed we are glad to send you our samples for you to check. I am very confident that if you see our product and the price list you will have much interest in our product, because they have so many advantages compare with wood, PVC or other materials which lies in that we have add some new materials in it.
  Please get into our company’s website if you want to know us further. The address of our website is
  Please contact me if you are interested in our products. I hope we can establish stable commercial cooperation. Thanks very much!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?