Ses yalıtımı nasıl yapılır ?

ses yalıtımıSon yıllarda en çok yaşadığımız problemlerden biri özellikle apartmanlarda oturan iyi bilirler duvarlarda ses yalıtımının olmasından dolayı Sesin yayılmasının önlenmesine ses yalıtımı denir. Studio Ses yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az geçiren yani sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri kullanılır. Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler yani ses yalıtımı sağlar.ev iş yeri gürültünün fazla hissedildiği her alanda uygulanabilen ve isteğe 100%100 yanıt veren Ses Sızdırmazlık uygulama yöntemleriyle istemediğiniz Sesler artık size ulaşamayacak.
bizi arayın size gelelim..

eros de amor

Uygulama mekanının özelliklerine, ses kaynağının durumuna ve uygulama imkanlarına göre çeşitli önerilerle mümkün olabilecek en iyi ses yalıtımının yapılabilmesi için bize danışabilir, ses yalıtımı için Heralan taşyünü ve Özpor taşyünü, Ahşap yünü ve Thermaflex ses yalıtımı ürün grubu, Akustik için Heradesign akustik paneller ve Thermaflex akustik ürün grubu ile sunduğumuz Studio Ses Yalıtımı çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Uygulama mekanının özelliklerine, ses kaynağının durumuna ve uygulama imkanlarına göre çeşitli önerilerle mümkün olabilecek en iyi ses yalıtımının yapılabilmesi için bize danışabilir, ses yalıtımı için Heralan taşyünü ve  taşyünü, Ahşap yünü ve Thermaflex ses yalıtımı ürün grubu, Akustik için Heradesign akustik paneller ve Thermaflex akustik ürün grubu ile sunduğumuz çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ses Yalıtım Uygulaması Yaptığımız Alanlar;

  • Binalarda komşu duvarlar arası ses yalıtım uygulamaları,
  • Binalarda döşeme arası ses yalıtım uygulamaları,
  • Ev Stüdyo, ses kayıt stüdyosu, TV ve radyo stüdyoları ses yalıtım uygulamaları,
  • Dış cephe ses yalıtım uygulamaları,
  • Makine odaları, jeneratör odaları, asansör odaları, hidrofor dairesi, kazan dairesi ses yalıtım uygulamaları,
  • Sunum odası, sinema odası, home theatre (ev sineması) ses yalıtım uygulamaları,
, ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?