Renkli Çelik Kiremit

Renkli Çelik KiremitAkdeniz Kiremitlerinin tarzını ve güzelliğini ve taş kaplamalı çeliğin hafifliğini sunarken; Kiremitlerde kullanılan bir çatı her eve benzersiz bir zerafet katar. Performans, uzun ömürlülük ve çok yönlülük açılarından bitmez tükenmez bir üne sahip olan Kiremitler, geleneksel kiremit ürünlerine son derece ideal bir alternatif olarak ortaya çıkar.

eros de amor

Metal (çelik) Kiremit basınç altında şekillendirilmiş, çinko/alüminyum alaşımı ile kaplanmış, küçük taş parçacıkları ile akrilik olarak son sıvası yapılmış çeliktir. Taş kaplama, renk solmalarına ve UV ışınlarının içeri işlemesine karşı rezistans sağlar.Metal Kiremit, Dünya standartları ile en az 50 yıl garantilidir. Renk solmama, taş dökülmeme garantisi vardır. Kırılmaz, çatlamaz, üzerinde yürünebilir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması için ayrıca fırınlanmıştır. Metal Kiremit,Toprak ve benzeri kiremitlerden yaklaşık 8 kat daha hafiftir. Decra m²/6,5 kg Klasik kiremit m²/60 kg. Depremlerde çatıdan binen yük nedeniyle binanın zarar görmesini önler. En zor hava koşullarında güvenle kullanılabilir. Fırtınalar, şiddetli yağmurlar ve ceviz büyüklüğündeki dolular DECRA’yı etkilemez.(150 kg/m2 kar yüküne karşı dayanıklılığı test edilmiştir.) Her kiremit ayrı ayrı çatıya raptedildiğinden hayvan, böcek girmesini imkânsız, hırsız girmesini güç hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?