Korona Virüsü ve Antibakteriyel Boyaların Önemi

Ülkemiz ve Dünya çok zor dönemlerden geçmektedir. Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan covid_19 virüsü çok kısa bir süre içerisinde Tüm Dünyayı etkisi altına aldı ve virüs çok hızlı bir şekilde yayıldı. Kişisel temizliğimize dikkat etmemiz ve mümkün olduğunda az insan temasında (tokalaşmak,öpüşmek) bulunmak virüse alabileceğimiz en önemli önlemlerin başında geliyor. Sağlık bakanlığının açıklamalarını yakından takip ediyoruz. Bu açıklamalara vatandaş olarak uymak zorundayız. Mümkün olduğunca evde çıkmayarak ve daha insan ile temas ederek önlemlerimizi arttırmamız gerekiyor.

Gelelim bizim uzmanlık alanımıza müşterilerimizden gelen istekler talepler doğrultusunda çalışmalarımıza başlıyoruz. Biz her işlem sonrasında muhakkak boya badana işlemi de gerçekleştirdiğimizden dolayı işlem sonrası  Antibakteriyel Hijyen Silinebilir İç Cephe Boyası tavsiye ediyoruz.

eros de amor

Fakat bir çok müşterimiz fiyatlarından dolayı daha ekonomik boyalara yöneliyorlar. Antibakteriyel özelliğe sahip bakteri üremesini ve çoğalmasını engelleyen boyalar en mahrimiyet yeriniz olan evinizde sizi güvende tutar. Bu Corona Covid_19 salgını da bize gerçekleri görmemize bir hatırlatma niteliğinde olmuştur. Antibakteriyel Hijyen İç Cephe Duvar Boyası ; Duvarlarda bakteri oluşumunu %99 oranında önler. Hijyenik, akrilik kopolimer esaslı, silikonlu, su bazlı, mükemmel silinebilen, kokusuz, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip dekoratif iç yüzey yarı mat duvar boyasıdır. çeriğindeki Gümüş İyonları sayesinde bakterilere karşı %99* koruma sağlayarak, kullanılan tüm mekanlarda hijyenin rahatlığını yaşatır. Ayrıca Gümüş İyonları nem, rutubet ve havasızlık sebebi ile duvar yüzeyinde oluşabilecek küf ve mantarlara karşın etkin bir direnç gösterir. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Lütfen bundan sonraki boya ve badana işlemleri yaptırırken bu hususları göz önünde bulundurunuz. Umarız ülkemiz ve dünya bu zor günleri de atlatarak geride bırakacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?