Kendi Evimin Kartonpiyerini Yapabilirmiyim ?

Merhaba değerli okurlarımız sizlerden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Manisa’dan Ahmet bey sormuş kendi evimi kendim alçı kartonpiyer yapabilir miyim.

Alçı kartonpiyer ustalık gerektiren bir işlemdir. Gerek alçı kartonpiyerlerin dökümü ve montajı bu konuda eğli olmayan kişilerin kesinlikle yapmaması gereken bir işlemdir. Alçı kartonpiyerler ağır olduğundan çok iyi monte edilmesi gerekmektedir. Hatalı montaj yapılan kartonpiyerlerin düşmesi halinde insan ölümlerine bile sebep olabilmektedir.

eros de amor

Eğer maddi imkanlarım bir usta tutmaya yeterli değil diyorsanız sizlere önerimiz strafor köpük kartonpiyer almanızı öneririz köpük kartonpiyer çok hafif olmaları ve yapıştırıcı ile yapıştırıldığından dolayı montajı da oldukça basittir ve çok fazla ustalık gerektirmez. Bu işlere eli yatkın kişiler tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrı alçı kartonpiyerlere göre çok daha hafiftir düşmesi halinde her hangi bir yaralanmalara sebep vermeyecektir. Montajını kendinizin gerçekleştirdiği bu kartonpiyerleri plastik boya kullanarak da boyayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorularınızı bizlere çekinmeden sorabilirsiniz. 22 yıldır ister müşterimiz olsun yada olmasın hiç bir ayrım yapmadan yardımcı olmaya çalışıyor. Bizlere verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?