Alçı Kartonpiyer Modelleri

kartonpiyer modelleri

Alçı kartonpiyer modellerimiz tamamen kendi üretimimiz olup 1. sınıf alçı kullanılarak imal edilmektedir. Yaptığımız her kartonpiyer uygulaması 10 yıl Ali usta güvencesi altındadır.

Kartonpiyer Modellerimiz

Son günlerde sizlerden gelen sorular üzerine bir kaç açıklama yapmak istiyoruz.  Müşterilerimizden gelen bir kaç soruya netlik getirmek ihtiyacı duyduk. Halk arasında alışılagelmiş bir yanlışlığı hemen belirtelim. Alçı kartonpiyerler ağır olduğundan dolayı mutlaka düşecermi diye sorularla karşı karşıya geliyoruz.

eros de amor

Değerli Müşterilerimiz alçı kartonpiyer işin eğli ustalar tarafından yapılırsa düşme riski %0 dır. Düşen kartonpiyerler ise acı bir gerçektir çünkü ; kartonpiyer üretiminde kullanılan kalitesiz çürük alçı ve işin ehli ve usta olmayan kişiler tarafından montaj edilmesi kartonpiyerin düşmesine yol açar. Kısaca bir örnekle açıklamak gerekirse malzemeden çalan mütahit örneğini verebiliriz. Prensip olarak katiyetle hem üretim hem montaj aşamasında 1. kalite malzeme kullanmakta , asla malzemeden çalmadan ve asla malzemeden çalmadan 15 yıllık tecrübe ile evlerinize kartonpiyer uygulamaları yapmaktayız. Her türlü sorularınız için iletişim sayfamızdan (mail,yorum,telefon) bize ulaşabilirsiniz.

,
12 comments to “Alçı Kartonpiyer Modelleri”
  1. Merhaba. Sayfanizdaki Kartonpiyer modellerinden bir cogunun kalibini satin almak istiyorum. Kalip satiyor musunuz? Almak istedigim kartonpiyer kaliplarinin numaralari : 1,2,11,13,14,15,16,23,27 eger uygun bi fiyat düsünürseniz, diger dekorasyon alci kaliplarida alabilirim..

  2. Merhabalar.kartonpiyer modeli 25 (yaklaşık 32m ) ve kartonpiyer kemer modeli 3 ten 1 Adet(yaklaşık 3 m boy) düşünüyorun fiyatı nedir? ilginize şimdiden teşekkürler…

  3. Merhaba. Sayfanın başındaki E-33 kodlu kartonpiyer modelini 1.kalite stropiyer ile yapıyor musunuz? 43 m2’lik (yaklaşık 211 metre) alan için E-33’ü, 4 metrelik perdelik için AC-6 kodlu perdelik model stropiyeri ve 36 m2’lik alan için boya düşünüyorum. Yaklaşık ne kadar fiyat önerirsiniz? İrtibat bilgilerinizi alabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?