Yeni nesil izoterm Yalıtımlı Duvar Bloğu (tuğla)

yalıtımlı duvar blok (1)

Yeni nesil izoterm inşaat bloğu sayesinde binaların yükü daha çok azalırken kolay sıva imkanı ile malzeme işçilikten tasarruf sağlar. Yeni nesil tuğla izoterm inşaat bloğu nedir ? Geleneksel olarak fırınlanarak topraktan yapılan tuğlalar yerine geliştirilen inşaat blokları tuğlaya oran kıyasla çok daha hafiftir mantolamasıda içindedir. Ayrıca binanın dışından veya içinden mantolama yapmaya ihtiyacınız yoktur.  Yalıtımlı duvar bloğunun fiyatları ve  ölçüleri aşağıdaki gibidir.

 • 20 x 40 x 14 cm   3.50 TL Kdv Dahil
 • 20 x 40 x 20 cm  4.50 TL Kdv Dahil
 • 20 x 40 x 25 cm   5.50 TL Kdv Dahil
eros de amor

İzoterm yalıtımlı duvar bloğu fiyat olarak tuğla ile karşılaştırıldığında daha pahalı olarak görülebilir fakat üzerine ısı yalıtımı ve mantolama masraflarını da eklediğinizde ne kadar hesaplı olduğu ortaya çıkacaktır. Biliyorsunuz ki deprem kuşağında yaşıyoruz Eps den üretilen izoterm ısı yalıtım tuğlaları çok hafiftir. Olası bir afet halinde sizin güvenceniz olacaktır. Tuğlaya göre çok hafif olan bloklar binanızın yükünü minumum seviyeye taşıyacaktır. Yeni nesil izoterm yalıtımlı duvar bloğu hakkında ki tüm sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz.

yalıtımlı duvar blok (2)

yalıtımlı duvar blok (3)

, , ,
11 comments to “Yeni nesil izoterm Yalıtımlı Duvar Bloğu (tuğla)”
 1. selamunalleykum.izoterm yalitimli tuglayi 20x40x25 nasil alabilirim.nakliyesi nasil olur .gidecegi yer 57000 sinop.1000 tugla .tesekurler

 2. Selam
  Yorulmayın. Ben inşaat mühendisiyim. Yapı alanında çalışıyorum
  Ben Tebriz, İran’da yaşıyorum
  İran’da üretilecek izotermal bir tuğlanın nasıl oluşturulacağını paylaşmak mümkün ise.

  Çok teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?