Yatak Odası Kartonpiyer

Yatak Odalarına Kartonpiyer Yapılır mı ? Sağlıklı mı ? Evimizin her köşesine olduğu gibi yatak odalarına da kartonpiyer uygulaması yapmaktayız.

Yatak odalarına hangi modeller yapılmalıdır ?

Genellikle düz ince modelleri tercih etmekteyiz, sebebi ise düz modeller daha modern ve göz yormayan dinlendirici bir görünüme sahiptirler. Yatak odalarınızı daha modern bir görünüme kavuşturur.

eros de amor

Yatak odalarına kartonpiyer ve Asma Tavan Uygulamaları işinin ehli uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. En ufak bir hata ileride telefisi olmayan yaralanmalar allah korusun ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Evinize uygulanan asma tavan ve kartonpiyer’lerin düşme olasılığına karşın uzman kişiler tarafından yapıştırılması ve montajının yapılması gerekmektedir. Can güvenliğiniz için bu hususun altını çizmek isteriz.

20 yıllık meslek hayatımızda bir çok istenmeyen vaka ile karşılaştık. Kartonpiyer konusunda bir deneyimi olmayan bir ustanın yanında 3-5 ay çalıştıktan sonra kendi dükkanını açan ve piyasada iş yapmaya başlayan ve yaptığı işler 5-6 ay sonra dökülmeye kopmaya başlayan insanları madur eden kendine usta diyen bir çok kişinin rezil ettiği işeri yeniden yapmak düzeltmek yine bize düştü.

Lütfen ama lütfen iş yaptırmadan önce işi vereceğiniz ustanın daha önceki referanslarını iyi araştırın. Eğer ucuz ise kötü malzemedir yada kalitesiz işçilik olacağına hiç bir şüpheniz olmasın. Bu konudaki görüş öneri ve yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz. Kalın Sağlıcakla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?