Yatak Odası Kartonpiyer

Yatak Odalarına Kartonpiyer Yapılır mı ? Sağlıklı mı ? Evimizin her köşesine olduğu gibi yatak odalarına da kartonpiyer uygulaması yapmaktayız.

Yatak odalarına hangi modeller yapılmalıdır ?

Genellikle düz ince modelleri tercih etmekteyiz, sebebi ise düz modeller daha modern ve göz yormayan dinlendirici bir görünüme sahiptirler. Yatak odalarınızı daha modern bir görünüme kavuşturur.

Yatak odalarına kartonpiyer ve Asma Tavan Uygulamaları işinin ehli uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. En ufak bir hata ileride telefisi olmayan yaralanmalar allah korusun ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

eros de amor

Evinize uygulanan asma tavan ve kartonpiyer’lerin düşme olasılığına karşın uzman kişiler tarafından yapıştırılması ve montajının yapılması gerekmektedir. Can güvenliğiniz için bu hususun altını çizmek isteriz.

20 yıllık meslek hayatımızda bir çok istenmeyen vaka ile karşılaştık. Kartonpiyer konusunda bir deneyimi olmayan bir ustanın yanında 3-5 ay çalıştıktan sonra kendi dükkanını açan ve piyasada iş yapmaya başlayan ve yaptığı işler 5-6 ay sonra dökülmeye kopmaya başlayan insanları madur eden kendine usta diyen bir çok kişinin rezil ettiği işeri yeniden yapmak düzeltmek yine bize düştü.

Lütfen ama lütfen iş yaptırmadan önce işi vereceğiniz ustanın daha önceki referanslarını iyi araştırın. Eğer ucuz ise kötü malzemedir yada kalitesiz işçilik olacağına hiç bir şüpheniz olmasın. Bu konudaki görüş öneri ve yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz. Kalın Sağlıcakla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?