Son Kat Kaplama Köster Rulo Sıva

rulo sıvaYüksek yapışma gücüne sahiptir, sıcak havalarda dahi çatlama yapmaz, uzun kap ömrü ve yumuşak fakat akmaz kıvamı sayesinde mantolama sistemlerinde süratli ve verimli uygulama imkanı tanır. Saf akrilik reçinesi esaslı, rulo ile uygulanan, kullanıma hazır dekoratif dış cephe kaplamasıdır. DIN 18 558 standartına uygundur.

eros de amor

38 dekoratif renk seçeneği vardır. Mantolama sistemlerinde son kat kaplama olarak veya brüt beton – sıva yüzeylerde dekoratif dış cephe kaplaması olarak uygulanır. Su bazlıdır, kokusuzdur, solvent içermediğinden iç ve dış kullanıma uygundur.

Kimyasal reaksiyonunu tamamlayarak kürlendikten sonra su ile temasta çözünme yapmaz, yüksek mekanik mukavemete ulaşır, UV ışınlarına, dış etkenlere ve dona karşı çok dayanımlıdır. Yüksek nefes alma kapasitesine ve su buharı geçirgenliğine sahiptir. Zemine yapışma gücü fazladır, çatlama ve soyulma veya kabarma eğilimi yoktur.

, ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?