Kiremit ve Shingle Çatılar için su yalıtım örtüsü

su yalıtım örtüsü

Su yalıtımının yanında kontrolsüz hava kaçaklarını önleyerek enerji tasarufu sağlayan, yapıya harici nemin girişine izin vermeyen ve yapıda oluşan nemin dışarıya atılmasını sağlayarak yapıyı ve ısı yalıtım malzemesini nemden koruyan Therm yapılar İçin mükemmel çözümdür. Kontrolsüz hava kaçaklarını (ısıtılmış veya soğutulmuş hava) önlemenin yolu, yapı içindeki nemin suya dönüşmeden su buharı olarak dışarıya çıkmasını sağlarken, rüzgar ve suyun yapı dokusuna girişini önlemekten geçmektedir. Therm buhar geçirgen ancak hava geçirimsiz su yalıtım örtüsü yapıların çatı ve cephesini yalıtarak hava kaçağını önlemektedir.

eros de amor

Therm nefes alan su yalıtım örtüleri mükemmel su yalıtımının yanısıra su buharının(nemin) yapılardan uzaklaştırılmasını ve terleme problemlerinin önlenmesini sağlarken, çatı ve cephe detaylarında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yoğun yağmur, soğuk ve neme maruz kalan yapıların dayanıklılığını, enerji verimliliğini ve konforunu artırmak üzere üretilen Therm, nemi yapıdan uzaklaştırmakta ve bu sayede yapı elemanlarının zaman içinde korozyona uğramasını önlemektedir. Ayrıca hava kaçaklarını önleyerek aktif bir izolasyon yapmaktadır. Therm binaların ömrü süresince hizmet vermesi için tasarlanmıştır. Kiremit ve shingle gibi eğimli çatılar,metal çatılar, siding ve giydirme cephe sistemlerinin vazgeçilmez su yalıtım malzemesi olarak detaylarda yer almaktadır.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?