Led Gizli Işıklı Kartonpiyer Modeli Uygulaması

İstanbul Göztepe Şenesenevler’de oturan müşterimiz Vedat Beyin isteği üzerine ofisini A’dan Z’ye yenileme işlemlerini başlamış bulunuyoruz. İlk olarak eski kartonpiyerler söküldükten ve gerekli alçı sıva düzeltmelerini yaptıktan sonra led gizli ışıklı kartonpiyer modelimiz A101 modelimizi uyguladıktan sonra ise duvarları ithal silinebilir dekoratif duvar kağıtlari ile kapladık. Yerlerde ise masif parke tercih ettik. Resimlerde göreceğiniz gibi parkeler harif işin %100 bitmiş durumda sadece 48 saat içerisinde işimizi bitirmenin ve teslim etmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedik.

eros de amor

Her nerede olursanız olun İstanbul genelinde hizmetinizdeyiz yaptığımız işler yapacağımız işlerin garantisidir. 30 yıllık meslek tecrübesine sahip öncelik para değil müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak ekimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

 

stropiyer led ışık profili,led ışıklı kartonpiyer fiyatları, strafor ışık bandı fiyatları, hazır ışık bandı fiyatları, strafor kartonpiyer, kartonpiyer led aydınlatma nasıl yapılır, gizli ışık bantları, kartonpiyer ışık bandı fiyatları

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?