Köpük kartonpiyer nedir ?

kopuk kartonpiyerKöpük kartonpiyer strafordan malzemeden üretilir ve malzenin yüzde 95 havadan oluştuğundan çok hafif malzemedir. En büyük avantajı ise kartonpiyer gibi alçıdan üretilmediğinden çok uzun yıllar sonra bile düşme riski yoktur. Düşse asla yaralanmalara neden olmaz.

eros de amor

Bir çok gazete haberinde okumuşsunuzdur kartonpiyerin yerinden düşmesi çeşitli yaralanmalara sepep olmuştur enson basında yer alan olay ise Silivre Cezaevinde Ergenekon davasının görülmesi esnasında bir avukatın üzerine düşen kartonpiyer avukatın kolunun kırılmasına neden olmuştur. Köpük kartonpiyer plastik boya ile istediğiniz renge boyaya bilirsiniz. Ömür boyu garantili ve alçı kartonpiyerlere göre %80 daha ucuzdur. Ayrıca evinizin alçı kartonpiyerdeki gibi toz ve alçı yığını haline gelmez. Montajını usta çağırmadan kendi kendine bile yapabilirsiniz. Nasıl Montaj yapılacağına Stropiyer Montajı sayfamızdan bakabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorularınızı yorum gönderebilirsiniz.

,
4 comments to “Köpük kartonpiyer nedir ?”
  1. öncelikle yazınız için teşekkürler artık köpük kartonpiyer hak ettigi yeri aldıgını düşünüyorum kullanmı kolay oldugu kadar estetik açıdan harika

  2. köpük kartonpiyerin duvardaki görünümü ile normal kartonpiyerin görünümü arasında çok fazla bir fark var mı?? Hangisi daha estedik duruyor. Bilgi vermenizi rica ederim.

    Kübra hanım görünüm olarak ilk bakışta fazla bir fark yoktur çok dikkatli barsanız kartonpiyer ile stropiyer arasındaki farkı anlayabilirsiniz.

  3. köpük kartonpiyerin duvardaki görünümü ile normal kartonpiyerin görünümü arasında çok fazla bir fark var mı?? Hangisi daha estedik duruyor. Bilgi vermenizi rica ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?