Klinker poliüretan dış cephe kaplama tuğlası

tugla kaplamaTuğla İzoklinker Panel Yalıtım Sistemlerinin ortak özelliği ısı köprülerini ortadan kaldırması, % 55’e varan enerji tasarrufu sağlaması, binaların cephelerinde zırh görevi oluşturması ve binaların değerini artırarak, yıllarca bakım, onarım masrafı gerektirmeden kullanılması İzoklinker Polipanel Sisteminin de avantajlarını oluşturmaktadır. Bu avantajların yanı sıra İzoklinker Polipanel Sisteninin diğer avantajlarını aşağıdaki gibi sıralıyabiliriz. İzoklinker Polipanel Sistem yalıtım paneli için özel geliştirilmiş formüllü poliüretan ile farklı duvar tiplerine ve iklim bölgelerine göre farklı kalınlıklarda uygulanmakta , % 55’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Poliüretan ısı geçirgenlik katsayısının düşük olması ve tüm yapının iskeletini kaplayarak, ısı köprülerini ortadan kaldırması nedeni ile üstün yalıtım performansı sağlamaktadır.

eros de amor

Standart ölçülerdeki Kaplama Tuğla 215 x 15 x 65 mm ve  Jumbo Kaplama Tuğla 265 x 18 x 81 mm ile hazırlanan paneller görselliğin ön planda olduğu alış veriş merkezleri, okul, hastane, site, resmi kurum gibi büyük ve yüksek katlı binalarda özellikle tercih edilmektedir. Panellerin önceden hazırlanmış olması ve çelik dübellerle montajının sağlanması büyük kolaylık sağlamaktadır. Duvar yüzeyine hazırlık yapılmaksızın direkt olarak duvar tiplerine göre farklı dübeller ile bağlantı yapılmakta, projeler hızlı ve güvenli olarak tamamlanmaktadır. Sistemi oluşturan paneller oldukça hafiftir.Uygulanan tuğla çeşidine ve örüm şekline göre farklı ağırlıklardan oluşmaktadır. Ağırlığı kullanılan tuğla ebadına göre 20 – 26 kg arasında değişmektedir.

, ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?