Kartonpiyer.org Sitesi Yeniden Yayında

5 yıl aranın ardından yeniden hizmete başlayan www.kartonpiyer.org sitesine başarılar dileriz. Kartonpiyer ve Asma Tavan sektöründe en eski sitelerden bir tanesi olan kartonpiyer.org sitesi sektörde özellikle iş ve işçi bulma alanında bir çok kişiye kazanç kapısı olmakla beraber nitelikli işçi usta yetişmesine de öncülük etmiştir.

eros de amor

35 yıllık meslek hayatımız boyunca sektörde bir çok olumsuzluk kara günler yaşadık ve bir çoğunu geride bıraktık. Şuan için ise yaklaşan kara bulutlar en ise sektörümüzü olumsuz bir şekilde etkilemesi bekleniyor. Artan dolar kuru ve maliyetler fiyatları yukarı seviyelere taşırken, buradan asma tavan ve kartonpiyer kısacası dekorasyon ile ilgili olarak ne iş olursa olsun bir an önce bu zamlardan etkilenmemek adına işlerinizi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Çünkü bu sektör dede bir çok ürün yurtdışından ithal edilmektedir. Yapı kimyasalları boyalar çoğunluğu ithal edilmektedir. Bu söylediklerimizi lütfen göz önünde bulundurunuz. Hayırlı Haftalar dilerim

Ali Usta

, , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?