Kartonpiyer Model seçimi

kaertonpiyer-3 Kartonpiyer kullanım alanlarının giderek artmasıyla beaber evlerimize şık göstermek isterken fazla kullanım yüzünden evlerimizin şıklığı bozulmaktadır.

Binaların dış cephesinde pencere çerçevelerinde kullanılan kartonpiyerler oldukça hoş bir görüntü oluşturuyor.

Özellikle küçük evlerde stüdyo tarzı evlerde kapılar evin kullanım alanını küçülttüğünden dolayı kapılar kaldırılarak kartonpiyer kemerler ile süsleniyor.

eros de amor

Evinize nasıl bir kartonpiyer yaptırmadan önce evinizin mobilyalarıda çok önemli klasik tarz dekorasyondan hoşlanıyor iseniz işlmesi bol olan kartonpiyerler tam size göre eğer modern bir dekorasyon istiyorsanız düz ve sade kartonpiyer seçimi yapmak zorundasınız benim kararımda düz ve sade oldu nedeni ise oldukça kolay boyanabilmesi ve kiri daha az göstermesidir.  İşçiliğinde oldukça iyi olması gerekmektedir.

İlerleyen senelerde yerinden düşmesi hem canınıza ve eşyalarınıza zarar verebilir bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız.

Kartonpiyerleri boyarken mutlaka plastik boya kullanmak zorundasınız kesinlikle saten boya kullanmayın nedeni ise saten ve yağlı boyalar kartonpiyerinizin hava almasını engeller.

, , , ,
One comment to “Kartonpiyer Model seçimi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?