Kartonpiyer de gizli ışık spot aydınlatma uygulaması

Dekor olarak kullanılan kartonpiyerler sadece görünüm olarak değil isterseniz evinizin aydınlatmasınıda sağlayabilirsiniz bir buna kartonpiyer de gizli aydınlatma diyoruz.

eros de amor

Gizli aydınlatma sayesinde salonuza uygulandığı zaman tavana baktığınız hiç bir lamba göremessizniz gizli bölmelere monte edilen yüksek aydınlatıcı florasanlar sayesinde eviniz aydınlatılır. Aydınlatma için floresan kullanıldığın dolayı elektrik tüketimi sarfiyatı da fazla olmaz. Müşterilerimizin isteği üzerine spot lambalar da kullanılmaktadır fakat spot ışıklar çok fazla elektirik tüketimi harcadığından dolayı pek fazla kullanılmaktadır.

,
4 comments to “Kartonpiyer de gizli ışık spot aydınlatma uygulaması”
  1. Beylikdüzünde bir evim var mutfağa spot ışık gizli ışık kartonpiyer uygulaması yaptırmak istiyorum dolabın olduğu kenar hariç 3 kenara ebatlarımız 3,5 mt – 4,5 mt fiyat aralığı ne olur acaba Bilgi veririseniz sevinirim

  2. Nur hanım çok haklısınız bazen aceleden yazım hataları oluyor sizlerden gelen sorulara biran önce cevap yazarken hatalar oluyor sizi bekletmemek için hemen cevap yazmaya çalışıyorum bundan sonra daha dikkatli olurum

  3. siteniz ve uygulamalarınız güzel, fakat bunu anlatırken kurduğunuz cümleler söylemek istediklerinizin tam tersini anlatıyor. (“kullanılmamaktadır” yerine “kullanılmaktadır” demek gibi, bütün cümleler hatalı kurulmuş.) biraz daha özen firma imajınızı pozitif etkileyecektir.
    iyi çalışmalar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?