Kartonpiyer mi ? yoksa Strafor mu ?

1980’li yıllarda Türkiye’deki değişimle birlikte polistren kartonpiyer de ülkemizde kullanılmaya başlandı. Çok kolay uygulanabilme avantajına rağmen, pahalı olmasından dolayı bir türlü pazar payını geliştiremedi. Oran olarak alçı kartonpiyerden 3-4 kat daha fazla maliyetlidir. Ama buna rağmen geçmişte ithalata dayandığı için her yıl en az 10 milyon dolar döviz kaybına neden olmaktadır.

eros de amor
  • Asma Tavanlar

Pek çok özenli mekanın vazgeçilmezlerinden olan asma tavanlar size mekanlarınızın dört duvardan ibaret olmadığını anlatır. Beşinci duvarınız için hiç bir fikriniz var mı?

  • Gizli Işık

Rengi ne olursa olsun, sağlıklı aydınlanmanın kaynağıdır gizli ışıklar. Hem tasarımı hem de sunduğu rahatlık size ve mekanınıza hoş bir hava katacaktır.

, , , , ,
One comment to “Kartonpiyer mi ? yoksa Strafor mu ?”
  1. sincan ahievran mahallesinde 107 m.kare evim var oturum alanı 94 m kare alçı ve kartonpier yapılı ama 2005 de kendim yaptırdım kiraya verdim şimdi kendim oturacam en kaliteli alçı kartonpier ve en kaliteli boya yaptıracam fiyat verirseniz anlaşalım birde tavana çıta da yaptıracam bana maliyet ne olur ortalama bir şey yazarmısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?