Dış Cepheler için geliştirilmiş Siliko Slikat Teknolojisi

dis cephe Siliko

Türkiye’de ilk kez ve sadece weber SL’de kullanılan Siliko-Silikat Teknolojisi, silikat ve silikon reçine kombinasyonu sayesinde, mineral yüzeylere moleküler bağlarla bağlanan, böylece yüksek yüzey aderansı, su buharı geçirgenliği ve su iticiliğine sahip dış cephe kaplama ve boyalarının formüle edilmesine imkan veren yeni nesil bir teknolojidir. Dış cepheler için sunduğu yeni ve yaratıcı çözümleri ile tanınan weber markem, uluslararası bir firma olmanın getirdiği avantajla, Avrupa’da dış cephelerde kullanılan en son teknolojiyi, Türkiye iklim ve uygulama şartlarına adapte ederek geliştirdiği Siliko-Silikat Teknolojisi ile üretilmiş weber SL serisini pazarın beğenisine sunuyor. Mala ile uygulanan ince ve kalın dış cephe kaplamaları, dış cephe boyası ve astarından oluşan weber SL serisinin en önemli avantajları;

eros de amor

Yüksek yüzey aderansı: İçeriğindeki silikat reçine sayesinde, silisifikasyon yaparak mineral esaslı yüzeylere derinlemesine nüfuz edip yüzeyle çözülmeyen kristal yapıda bileşikler oluştururlar ve dış cephelerin yıllar boyunca zor koşullara dayanmasına imkan verirler.

Yüksek su buharı geçirgenliği: Boşluklu hücre yapılarının yardımıyla, bünyelerinden su buharı moleküllerinin geçişine son derece elverişlidirler ve böylece daha sağlıklı mekanlar yaratılmasını sağlarlar.

Yüksek su iticilik: Formülasyonlarındaki silikon reçinenin katkısıyla, su iticilik özelliğine sahiptirler ve yüzeyde biriken toz, kir vb. parçacıkların, yağan yağmur suları yardımıyla kolaylıkla yüzeyden temizlenebilmesine olanak tanırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?