Alçı kartonpiyer fiyatları

kartonpiyer çıtası

Alçı Kartonpiyer Fiyatları nedir ? Nasıl Hesaplanır ?

Alçı kartonpiyer fiyatları yapılan işin metretül uzunluğuna göre hesaplanır örneğin kartonpiyer yapılacak uzunluk kaç metre ölçülüp birim fiyat ile hesaplanarak toplam fiyat ortaya çıkar.

eros de amor

Alçı Kartonpiyer fiyatları hesaplanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir taneside pencere önleri cam kenarları hesaplanırken X2 olarak hesaplanır bunun nedeni ise cam kenarları yapılırken 2 katı alçı harcandığından dolayı ölçü alınırken X2 olarak hesaplanmaktadır. Bir örnek ile açıklayacak olursak yaptırmak istediğiniz alanı ölçtünüz toplam 22 metre çıktı cam pencere önünü tekrar ölçerek  çıkan rakama ilave edebilirisiniz.

Gelelim fiyatlara fiyatlar her sene güncellenmektedir bulunduğunuz bölge ve nakliye ücretleri bu fiyatın artmasına sebep olmaktadır. Size en doğru fiyatı alabilmek için bizi aramanız yeterlidir.

 

Aklınıza takılan sorular için aşağıdan bize yorum gönderebilirsiniz.

 

, ,
One comment to “Alçı kartonpiyer fiyatları”
  1. iyi günler benim evdeki alçı perdelikler 1-2 parmak aşağıya saldılar kendilerini bunu yukarı basıl yapıştırabilir tekrar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?