Alçı Dekorasyon ve Kartonpiyercilik

3 boyutlu duvar panoları (10)

Kartonpiyer; ekonomik olması kolay, şekillendirilebilmesi, imalatının ve montajının çabuk ve seri olması, yapıda gizlenmek istenen kısımları dikkat çekmeden kapatması ve yapılara estetik güzellik katması nedeni ile en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Son yıllarda değişik kartonpiyer modellerinin yapılması, kartonpiyer maliyetinin ekonomik olması, işçiliğinin ucuz olması ve pratik çözümler sunması nedeni ile yeni yapılan tüm yapılarda kartonpiyer ürünleri kullanılır hale gelmiştir.

eros de amor

Bu modülde sizlere kartonpiyer dökümünü basamaklar halinde anlatarak, sizlerin uygun ortamda kartonpiyer dökümü yapıp kartonpiyerlerin kalıptan zarar görmeden çıkartılması ve en uygun koşullarda istiflenerek kullanılacağı ana kadar uygun ortamlarda korunmasının anlatılması hedeflenmektedir. İnsanlar, yaşadıkları yerleri sürekli olarak daha estetik hale getirerek yaşadıkları alanlara sanatsal güzellik katmak isterler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?