Yenilikçi Modern Ev Dizayn

Evinizi yenide dekore etmeye kalktınız yada yeni bir ev aldınız sıfırdan dekorasyon modern bir ev dizaynı yapmak mı istiyorsunuz ? O zaman vakit kaybetmeden yapılması gerekenleri sıralamaya başlayalım.

Öncelikle iyi bir dekorasyon yapmanın 1. şartı herşeyi yapmaya başlamadan önce planlamak prizlerin boruların kabloların geçeceği yerlerin hepsini çok ince detayına kadar planlamanız gerekiyor. Çok güzel bir salonunuz olabilir ama kullanışlı olmadıktan sonra bir anlamı yok. Bu yüzden priz yerlerine kadar en ince detayını düşünüyor ve planlıyoruz.

eros de amor

Planlamamızı yaptıktan sonra gelelim ne istediğimize eğer modern yenilikçi bir tasarım istiyorsanız mutlaka minimal öğeler sadece ve soft renkler kullanmanızı öneririz. Mekanın aldığı ışığı iyi hesaplamalı eğer ışık yetersizse tasarımda ışığa da önemli bir yer ayarlamalısınız.

Biz dekorasyon yaparken evi eşyaya boğmadan genelllikle minimal mobilyalar tercih etmekteyiz. Hem işlevsel hemde kullanışlı mobilyalar. Sizlerinde görüş ve önerileri bizler için oldukça önemlidir. Yorumlarınızla bizlere yön veriyorsunuz. Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?