Strafor Stropiyer Tavan Kaplaması modelleri fiyatları

Stropiyer tavan kaplamaları sertleştrilmiş köpük polistirenden üretilmektedir. Rahatlıkla evlerinizde kendinizde uygulayabilirsiniz. Özellikle bozuk tavanlarda çok iyi bir kapatıcı görevi görmektedir.

Strafor (Stropiyer)

Tavan kaplama modelleri

13 mm kalınlığındaki modeller


eros de amor

Stropiyer Fiyatları (Fiyat listesi)

8 mm kalınlığındaki modeller ;


İhtiyacınız olan malzemeler ise yapıştırıcı maket bıçağı ve cetvel sadece bir saatinizi ayıyarak evinizi kendiniz dekore edebilirsiniz. Alçı ile sıva da olduğu gibi evinizde kesinlikle kirlenmez ve eşyalarınızı yerini değiştirmek gibi de bir derdiniz kalmaz. Ben kendi evimin banyosuna uyguladım mükemmel durdu her gelen misafirlerim hayran kalıyorlar. Şimdi size kendi evinize uygulayabileceğiniz bir kaç model göstereceğim. Bu ürünü almak için ali ustayı arayabilirsiniz. Tane fiyatı ise 1-2 lira arasındadır.

Stropiyer tavan montajı nasıl yapılır ?

, , , , ,
47 comments to “Strafor Stropiyer Tavan Kaplaması modelleri fiyatları”
  1. Ustam öncelikle ALLAH işinizde utandırmasın. sizden bir istirhamım var, Kdz Ereğli’den yazdım, yetiştirebilirsem bayrama kadar evimin tavanını stropiyer yaptırmak istiyorum, bizim bölgemizde daha yaygın olmadığından sizden destek istedim umarım yardımcı olursunuz, oturduğum bina kendime ait alt katı dükkan bölümü, üzerinde 2 kat var dairelerin yüksekliği 2.90 dıştan ısı yalıtımı yok yaptırma imkanım’da yok. ısınması zor oluyor, tavanlarını stropiyer yaptırırsam ısı tasarrufu sağlar’mı? kaç mm stropiyer kullanmam lazım’ki ısı tasarrufu sağlasın, 16 m2 1 odanın tavanını ne kadar stropiyer ne kadar alçı almam lazım. teşekkür ederim saygılar sunarım.

  2. dairemin tavanına, duvarlara ve laminant parke altına köpük yaptırmak isitiyorum. çorumda ikamet ediyorum. (100 m2lik daire ) nasıl yapabilirim veya yaptırabilirim

  3. stropiyer tavan malzemesinin kalınlık ölçüleri , en ve uzunluk ölçüleri ve yapıştırıcisının fiyatı nedir veya sadece M2 fiyatı nedir
    İyi çalışmalar

  4. 13 mm kalınlığında strafor almak istiyorum toplu olarak balya fiyatı nedir ve nerden alabılırım

  5. iyi günler ben evimi alalı 6 ay oldu ve evimin belirli bölümlerinde kararma oldu.Bunlar şu anda kurutmak için uğraşıyorum ve ufak böceklenmeler yaptı şu anda ise hazır köpüklerden alıp kendim yapmak istiyorum ama yukarıdaki komsumun balkonu açık pek yaptırma taraftarıda değil bu durumda ben köpük yapsam ileride bu sorun olur mu?şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?