Renkli Kartonpiyer

kartonpiyer-modeli Kartonpiyerlerin kullanım alanları giderek artıyor. Tavanlardan sonra kemerlerde de sıklıkla kullanılmaya başlandı son yıllarda ise renkli kartonpiyerler revaçta.

İsin alını soracak olursanız kartonpiyerler renkli olarak üretilmezler tavana montajı bittikten sonra plastik veya yağlı boya ile boyanarak renkli hale gelirler. Evinizin renklerini uygun olarak kartonpiyerlerinizide boyatabilmeniz mümkündür. Dikkat etmeniz gereken hususlar ise renk seçimine çok dikkat etmelisiniz birbiri ile uyumsuz renkler evinizin dekorunu mahvedebilir.

eros de amor

Bu yüzden renge karar vermeden önce duvarlarınızın ve mobilyalarınızın renklerini dikkate alınız eğer eviniz çok fazla güneş ışığı alıyorsa koyu renkleri hiç çekinmeden seçebilirsiniz. Az güneş ışığı alan evlerde ise açık renkler tercih edilir.  15 yıllık kartonpiyer ustası olarak anlatacaklarım bukadar umarım sizlere yararlı olabilmişimdir. Yazımı yayınlayan site sahiplerinede teşekkürlerimi sunarım. En güzel günler sizinle olsun Yüksel Usta

kartonpiyer-modelleri-015

,
4 comments to “Renkli Kartonpiyer”
  1. strafor stropiyerlerden nasıl temin ederiz birde alşı sıva üstün e neile yapıştıraçağız kirlendiği zamn temizliği nasıl olacak boyanırmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?