Kartonpiyer mi ? Asma Tavan mı ?

kartonpiyerKartonpiyer mi ? Asma Tavan mı ? Cevabı çok zor olan bu soruyu sizler için yanıtlayacağım. Günümüzde minimalist yeni evlerde kartonpiyer kullanımı sona ermiştir onun yerine asma tavan yada gergi tavanlar gizli ışık sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bunu sebebi ise yeni evler metrekare bazında oldukça küçük olduğundan dolayı bu ufak evleri daha geniş göstermek için asma tavan sistemleri kullanılıyor. Geçmişteki evler ise çok daha büyük olduğundan dolayı daha yüksek ve büyük duvarları daha şirin gösterebilmek için desenli kartonpiyer uygulamalarına başvuruluyordu. Tabikide zevkler ve renkler tartışılmaz size herhangi birini tavsiye etmemiz doğru olmaz hangisi hoşunuza gidiyorsa onu yapmanızı tavsiye ederiz. Sizinde bu konuda yorumlarınız veya sorularınız varsa cevaplamaktan onur duyarız.

eros de amor
,
2 comments to “Kartonpiyer mi ? Asma Tavan mı ?”
  1. istenilen modele göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat için mutlaka keşif yapmamız gerekmektedir. Ücretsiz keşif talebinden bulunmak için lütfen bizi arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?