Alçısız Kartonpiyer

kartonpiyer Alçısız kartonpiyerler strafordan üretilmektedir. Stafordan olduğundan dolayı kuş tüyü kadar hafiftir. Duvarlarınıza ve tavanlarınız oldukça kolay bir sekilde uygulabilmektedir. Starafor Kartonpiyerleri büyük yapı marketlerde bulabilirsiniz evinize kendiniz de uygulayabilirsiniz. Bunun için kendi yapıştırıcısını ve ya silikon kullanabilirsiniz.

eros de amor

Ugulayacağınız yüzeyi iyice temizledikten sonra stadora biraz yapıstırı sürüp yapıştırınız. Köşelerde ise yapıştırma işlemini yapmadan önce kenarları maket bıçağı yardımıyla tam oturacak şekilde kesmelisiniz yapıştırma işlemi bittikten sonra kuruması için bir gün bekledikten sonra plastik boyayla istediğiniz renge bayaybilirsiniz.

Bittikten sonra evinizin görünümünü büyük ölçü sağlayacağından hic bir şüpheniz omasın yandaki resimde görüldüğü gibi çok sevdiğiniz bir resminizi veya güzel bir manzara resmini duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Ustalık gerektimeden ve çok ucuz maliyetlerle size evinizi güzelteştirecek bir tüya paylaşmaya çalıştım aklınıza gelen değişik birşeyler varsa aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden baylaşabilirsiniz.

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?