3 boyutlu Duvar Panelleri

3 boyutlu duvar panoları

3 Boyutlu duvar panelleri  sayesinde evinizin istediğiniz bir bölümünü yada bir duvarını renklendirebilir yada 3 boyutlu hale getirebilirsiniz. Kartonpiyer.gen.tr Ekibi olarak evinizi güzelleştirmenin püf noktalarını açıklamaya devam edeceğiz. Dekorasyon yeniliklerinin başında duvarlar geliyor. Bir süredir sürekli duvar dekorasyonlarına eğildik. Duvar kağıtları, çeşitli kaplamalar ve döşemeler derken, yeni bir trendle karşımıza çıktı. İç mekan malzemesi olan ve ahşapla tasarlanan 3 boyutlu duvar panelleri, yeni bir soluk. 3 boyutlu ahşap kaplamaların paneller halinde üretiliyor olması montajda büyük bir kolaylık sağlıyor ve zaman kazandırıyor. Uzun ömürlü, kullanışlı ve çevreci duvar kaplamaları dekoratif görünümüyle mekanlara fark katacak. 3 boyutlu duvar panellerinin özellikleri bu kadarla da bitmiyor. Yeni trend iç mekan malzemeleri daha birçok özelliğe sahip.

eros de amor

3 boyutlu duvar panoları (4)

3 boyutlu duvar panelleri, yangın esnasında alevlerin yayılımını engelliyor. Aynı zamanda beklenmedik şekilde yalıtım sağlayan paneller ısı kaybına ve ses geçirgenliğine de engel oluyor. Yıkanır, silinir ve kolayca temizlenebilir. Sudan etkilenmez, haşerelere ev sahipliği yapmaz. Üretimde zararlı kimyasallalar kullanılmadığı için sağlıklı ve güvelidir.

,
2 comments to “3 boyutlu Duvar Panelleri”
  1. 3 boyutlu duvar panelleriniz hakkında detaylı bilgi, uygulama sistemi ve fiyat bilgisi alabilir miyim ltf. Tşk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardımcı olmamı ister misiniz ?